Замовляйте
бетон:
050 544 0123 0372 579 000
Обладнання

Для виробництва бетону компанією використовується повністю автоматизований німецький бетонний завод ELBA-60, що дозволяє мінімізувати так званий «людський чинник» та досягти високої якості бетону при необхідних для Вас об`ємах.

Ціна продукції

Завдяки співробітництву безпосередньо з виробниками цементу та сипучих матеріалів компанія С-БУД може запропонувати бетон за кращими цінами в Чернівцях та Чернівецькій області.

Щоб прорахувати вартість доставки або замовити бетон, Вам потрібно зателефонувати нам за контактними телефонами, і ми запропонуємо бетон та суміші за найкращими цінами і зручний час доставки!

Доставка

Транспортування бетону здійснюється спеціалізованими машинами марок MAN, DAF, MERSEDES різного «калібру» - 6, 8 та 10 м3 що дозволяє максимально зручно доставляти необхідну кількість бетону.

Бетононасос

Окремої вашої уваги заслуговує спецмашина-бетононасос MERSEDES з насосною установкою PUTZMEISTER за допомогою якої можна здійснити подачу бетону на 2, 3, 4 –й поверх будівлі.

Контроль за якістю та кількістю

Якість продукція досягається завдяки високоякісним наповнювачам (митий пісок та щебень) та цементу. Велике значення відіграє використання німецького обладнання ELBA яке дозволяє комп’ютеру керувати всім процесом виготовлення бетону.

Задля контролю за кількістю використовуються спеціальні 60-тонні автомобільні ваги які дозволяють контролювати кількість бетону в бетонозмішувачах.